بروکر ها

بررسی بروکر فیبوگروپ FiboGroup-آموزش ثبت نام – بهترین بروکر فارکس بهترین بروکر فارکس

بروکر فیبوگروپ یکی از قدیمی ترین بروکر های جهان است. FiboGroup در سال ۱۹۹۸ در اتریش افتتاح شده و در ویرجین آیلندز بریتانیا به ثبت رسیده است. این بروکر معتبر بوده و دو رگولاتور معتبر را دریافت کرده است. بروکر فیبوگروپ برای ایرانیان تحریم نمی باشد و از جمله بروکر هایی است که مشتریان زیادی از ایران دارد. از مزایای این بروکر تنوع حساب های معاملاتی ، اسپرد و کمیسیون پایین و توانایی ترید واقعی با سرمایه کم می باشد.

سال تاسیس 1998
رگولیشن CySEC ، FCA
اهرم 1:1000
کمیسیون بدون کمیسیون ، 0.001 و 0.006
کپی تریدینگ ندارد
بونوس خوش آمدگویی 100 دلار

کلاهبرداری فیبوگروپ

فیبوگروپ با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت در بازار های مالی یکی از معتبر ترین بروکر های جهان می باشد. اکثر معاملات و واریز برداشت های این بروکر از طریق وب مانی صورت می گیرد و درگاه امنیتی بسیار قوی دارد. تا کنون هیچ گزارشی مبنی بر تخلف و کلاهبرداری از این بروکر گزارش نشده و همواره رضایت مشتریان را به دنبال داشته است. سیستم امنیتی این بروکر بالا بوده و تاکنون دچار هک و مشکلاتی مشابه نشده است. دارایی های مشتریان نیر بنابر استاندارد های جهانی در بانک های معتبر نگهداری می گردد.

ثبت نام در فیبوگروپ

برای ثبت نام در فیبوگروپ روی این لینک کلیک کنید . در کادر باز شده نام ، نام خانوادگی ، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کرده و روی افتتاح حساب معاملاتی کلیک کنید.

ثبت نام بروکر فیبوگروپ
ثبت نام بروکر فیبوگروپ

بعد از این مرحله کد تاییدی به گوشی و ایمیلتان ارسال خواهد شد. آنها را تایید کنید. بعد از این مراحل در یک ایمیل نام کاربری و پسورد برایتان ارسال خواهد شد. از قسمت ورود وارد کابین شخصی خود شده و احراز هویت شوید. برای احراز هویت روی لینک تایید هویت کلیک کنید.

کابین شخصی فیبوگروپ
کابین شخصی فیبوگروپ

در این قسمت باید مدارک هویتی خود از قبیل تصویر کارت ملی ، شناسنامه ، گواهینامه و یا پاسپورت خود را به بروکر ارسال کرده و منتظر تایید مدارک بمانید. برای تایید آدرس سکونت خود نیز روی لینک مدارک تایید آدرس سکونت کلیک کرده و مدارک خواسته شده را به فیبوگروپ ارسال کنید. این مدارک می تواند قبوض خدماتی ، صورت حساب بانکی ، سند ملک ، اجاره نامه و … باشد.

ارسال مدارک هویتی به FiboGroup
ارسال مدارک هویتی به FiboGroup
ارسال مدارک سکونتی
ارسال مدارک سکونتی

ساعت کار بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ از پلتفرم های معاملاتی متاریدر ۴ و ۵ استفاده می کند. ساعت بازگشایی بازار بر روی پلتفرم های فیبوگروپ از ساعت ۱:۳۵ به وقت تهران امداد دوشنبه شروع شده و ساعت ۰۰:۲۵ بامداد شنبه به وقت تهران پایان می یابد. زمان بازگشایی بورس های کشور های مختلف متفاوت بوده   چون ایرانیان به دلیل تحریم های سیاسی و مالی اجازه ثبت نام و معامله در بورس های جهانی را ندارند زمان بازگشایی و بسته شدن آنها را بیان نمی کنیم. به عنوان مثال بورس نیویورک از ساعت ۱۷:۰۰ به وقت تهران‌ بازگشایی شده و در ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران به پایان‌ گی رسد.

انواع حساب فیبوگروپ

در بروکر فیبوگروپ می توان ۷ نوع حساب معاملاتی افتتاح کرد. هر کدام از این حساب ها برای قشر خاص و سرمایه خاصی مفید خواهد بود. در این بروکر می توان حتی با سرمایه کم برای خود حساب سنتی افتتاح کرده و در بازار واقعی فارکس معامله کرد. حساب MT4 Fixed , حساب MT4NDD , حساب cTrader NDD , حساب سرمایه گذاری ، حساب MT4Cent , حساب MT4 NDD بدون کمیسیون ، حساب MT5 NDD .

MT4 Fixed MT4 NDD cTrader NDD MT4 Cent MT4 NDD بدون کمیسیون MT5 NDD
حداقل موجودی (دلار) 50 50 50 1 50 1000
کارمزد معاملاتی ندارد 0.006 درصد 0.006 درصد ندارد ندارد 0.01 درصد
اسپرد ثابت از 2 پیپ ثابت از 0 پیپ ثابت از 0 پیپ از 0.6 پیپ شناور از 0.8 پیپ شناور از 0 پیپ
لوریج 1:200 1:400 1:400 1:1000 1:400 1:400

حساب MT4 Fixed فیبوگروپ

این حساب با ارز های دلار ، یورو ، پوند ، RUR و فرانک سوئیس قابل شارژ می باشد. حداقل موجودی برای افتتاح این حساب ۵۰ دلار بوده و با اسپرد ثابت از ۲ پیپ می باشد. این نوع حساب اسلامی می باشد و از طرفی بدون کمیسیون است. حداکثر اهرمی که می توان در این نوع حساب مورد استفاده قرار داد ۱:۲۰۰ می باشد. میزان Stop Out نیز ۲۰ درصد می باشد.

حساب MT4 NDD فیبوگروپ

حساب MT4 NDD را می توان با ارز های دلار ، یورو و طلا شارژ کرد. حداقل موجودی برای افتتاح این حساب نیز ۵۰ دلار بوده و اسپرد از ۰ پیپ شروع می شود. کمیسیون در این حساب ۰.۰۰۶ درصد می باشد. یعنی کمیسیون از ۶ دلار آغاز می شود. حداکثر اهرمی که در این نوع حساب می توان مورد استفاده قرار داد ، ۱:۴۰۰ بوده و Stop Out آن ۵۰ درصد می باشد.

حساب cTrader NDD فیبوگروپ

حساب cTrader NDD را فقط می توان با دلار و یورو شارژ کرد. حساب cTrader NDD نیز تمامی ویژگی های حساب MT4 NDD را دارد. با این تفاوت که از ملتفرم معاملاتی cTrader استفاده می کند. تنها تفاوت آن با حساب NDD متاتریدر ۴ میزان Stop Out در آن می باشد که برابر با ۵۰ درصد است. میزان کمیسیون در این حساب 0.006 درصد می باشد. اهرم در این نوع حساب 1:400 می باشد.

حساب سرمایه گذاری FiboGroup

حساب سرمایه گذاری را می توان با ارز های دلار ، یورو ، پوند ، RUR ، فرانک ، طلا و RDO شارژ کرد. در این نوع حساب می توانید بدون داشتن لوریج ارز های بیان شده را که احتمال می دهید ارزش آنها افزایش پیدا کند خریداری کرده و نگهداری کنید. البته بروکر فیبوگروب برای این حساب سودی واریز نمی کند. و شما نی توانید از سرمایه ای که در این حساب پس انداز کرده اید برای سرمایه و ترید در حساب های دیگر استفاده کنید.

حساب MT4 Cent فیبوگروپ

حساب سنتی را با دلار و طلا می توان شارژ کرد. حداقل موجودی برای افتتاح حساب سنتی فیبوگروپ ۱ دلار می باشد. اسپرد این حساب از ۰.۶ پیپ شروع شده و برای معاملات کمیسیونی دریافت نمی گردد. میزان Stop Out در آن نیز ۲۰ درصد می باشد. حداکثر اهرمی که معامله گران در حساب MT4 Cent از آن استفاده می کنند ، ۱:۱۰۰۰ می باشد.

حساب MT4 NDD بدون کمیسیون

این نوع حساب را می توان با دلار ، یورو ، طلا ، بیت کوین و اتریوم شارژ کرد. حداقل موجودی برای افتتاح این نوع حساب ۵۰ دلار می باشد. اسپرد آن شناور بوده و از ۰.۸ پیپ شروع می شود. همانطور که از نام این نوع حساب پیداست معاملات آن بدون کمیسیون می باشد. حراکثر میزان اهرمی که این بروکر برای کاربرانش در نظر دارد ، ۱:۴۰۰ می باشد.

حساب MT5 NDD فیبوگروپ

این نوع حساب را فقط با دلار می توان شارژ کرد. حداقل واریزی در حساب MT5 NDD ۱۰۰۰ دلار بوده و مشتریان می توانند حداکثر تا اهرم ۱:۴۰۰ استفاده کنند. اسپرد در این نوع حساب شناور بوده و از ۰ پیپ شروع می شود. میزان کمیسیون نیز ۰.۰۱ می باشد . یعنی حداقل از ۱۰ دلار شروع می شود. میزان Stop out در حساب NDD متاتریدر ۵ ۵۰ درصد می باشد.

حساب پم فیبوگروپ

حساب پم سرویسی است که در آن دو نوع حساب وجود دارد. یکی فرد سرمایه گذار است و برای خود یک حساب پم PAMM افتتاح می کند. در طرف دیگر نیز حساب مدیریتی پم وجود دارد. که توسط مدیران ، افراد باتجربه  خبره افتتاح شده و مدیریت می گردد. در حساب پم سرمایه گذاران مقداری از سرمایه خود را به حساب مدیریتی پم واریز کرده و زمانی که مدیر پم اقدام به انجام معامله می کند ، درصد مشخصی از سود و یا زیان نصیب فرد خواهد شد.

در حساب مدیریتی پم علاوه بر سرمایه سایر تریدر ها ، سرمایه مدیر حساب پم نیز وجود دارد. و چون سرمایه خود مدیر هم در معاملات درگیر است ، مدیر با دقت بیشتری معامله خواهد کرد. فرد خبره ای که اقدام به افتتاح حساب مدیریتی پم می کند برای حساب خود درصد سود و زیانی مشخص خواهد کرد و فرد ابتدا حساب مدیریتی پم فرد خبره را بررسی کرده و با توجه به میزان درصد هایی که مشاهده می کند و نیز سابقه معاملاتی او تصمیم می گیرد که آیا سرمایه خود را به حساب او واریز کند یا خیر؟ مدیر حساب پم در صورت سود و یا زیان با درصد های مشخصی از سرمایه های سایر سرمایه گذاران سود خواهد برد و بالع;س.

آیا بروکر فیبوگروپ معتبر است؟

بله ، بروکر فیبوگروپ یکی از قدیمی ترین بروکر های جهان بوده و در چندین کشور در جهان دفتر دارد.   فیبو بروکر توانسته است رگولاتور CySEC کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس و نیز رگولاتور FSC را نیز کسب کند. دارایی های مشتریان بیمه بوده و در صورت هک ، ورشکستگی و یا هر مشکل دیگر بروکر تا مبلغ ۲۰۰۰۰ دلار به مشتریان غرامت پرداخت خواهد کرد.

بونوس ۱۰۰ دلاری بروکر فیبوگروپ

این بونوس در حساب MT4 Fixed می باشد. به این‌ صورت که شما در بروکر فیبوگروپ حساب بونوسی افتتاح کرده و ۱۰۰ دلار بونوس به حساب شما واریز خواهد شد. البته شما باید از طریق انتقال داخلی حداقل ۲۰۰ دلار به حسابتان واریز کرده و موجودی حسابتان را به ۳۰۰ دلار برسانید. البته بیشتر از این مقدار نیز می توانید حسابتان را شارژ کنید. زمانی می توان این بونوس ۱۰۰ دلاری را برداشت کرد که تا زمان برداشت حجم معاملات بسته شده کمتر از ۳ لات نباشد. یعنی هر لات به ازای ۱۰۰ دلار. حال اگر تین شرط رعایت نگردد ، بونوس خود به خود از حساب فرد کسر خواهد شد. بونوس ۱۰۰ دلاری بروکر فیبوگروپ را هر فرد فقط یک بار می تواند استفاده کند.

بهترین بروکر فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا